Informační jarní zpravodaj pro atletickou školku (úterní a čtvrteční tréninky od 15 do 16 hodin)

Spustili jsme nové webové stránky http://mlady-atlet.cz. Všechny uživatelské účty byly přeneseny do nového webu. Starý web již slouží pouze jako archiv informací. Navštivte náš nový web.

Přejeme všem krásné "jarní" dny.
Blíží se nám jaro a chceme upozornit na změny a akce pro děti navštěvující přípravku v časech od 15 do 16 hodin v úterý a čtvrtek - atletickou školku.

Předně počítejte s tím, že je nutné děti vybavit vhodnou obuví a oblečením na tréninky venku, protože definitivně s dubnem nastane změna. Rovněž v březnu v případě krásného počasí už začneme chodit ven... Doporučené vybavení: pití, sportovní obuv bez hřebů, kraťasy nebo elasťáčky s tričkem, přes to tepláky a bunda, případně i čapka a rukavice.

Nejbližší akce se koná v pondělí 17.3. - Přespolní běh - Šimkovy sady. Přijďte si zazávodit! Ročníky 2003 - 2007 běží v terénu 500m. Závod je otevřený i pro rodiče a sourozence. Sraz bude na stadionu v 15:30 s následným přesun do Šimkových sadů. Přihlášky na místě v 15:30, případně je posílejte předem do soboty 15.3. na pavel.metelka@urbaplan.cz. Více informací hledejte na www.mladyatlet.cz, kde je odkaz na propozice závodu...

Více informací podá Jana Mílová 725 970 005 nebo Vítek Perun 777 013 100