Soustředění Itálie - Caorle

Spustili jsme nové webové stránky http://mlady-atlet.cz. Všechny uživatelské účty byly přeneseny do nového webu. Starý web již slouží pouze jako archiv informací. Navštivte náš nový web.

V termínu od 29.4. do 9.5.2014 pořádáme přípravný atletický kemp pro děti narozené v roce 2002 a starší (neboli mladší a starší žactvo), výjimečně i 2003. Můžeme garantovat velmi individuální přístup na trénincích, protože počítáme s účastí dvou až tří trenérů z Hradce Králové. Pořádáme ve spolupráci s dalšími oddíly z našeho kraje... Soustředění se pravděpodobně zúčastní Jan Doležal - třetí vícebojař z MS v atletice ve své věkové kategorii v roce 2013. Děti tak budou mít možnost sledovat správné tréninkové a životní návyky a techniku kvalitního atleta trénujícího v Hradci Králové.

NÁZEV ZAŘÍZENÍ:
Hotel Minerva
Caorle, Itálie

KONTAKTY NA VYBRANÉ VEDOUCÍ:
Vítězslav Perun – 777 013 100, Jan Petružálek – 728 601 160

DOPRAVA
Zajišťuje majitel hotelu společným minibusem/autobusem. Nakládání do autobusu v úterý 29. 4. ve 22:00, odjezd po naložení věcí...
Příjezd upřesníme zde... Předpokládá se odjezd v pátek po snídani a návrat večer.

UBYTOVÁNÍ:
Hotel Minerva, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, sociální zařízení – WC a sprchové boxy na každém pokoji.

STRAVOVÁNÍ:
Začátek 30.4. obědem, konec 9.5. snídaní.
Švédské stoly, výběr z několika jídel. Možná dohoda při individuálních potřebách.

PROGRAM:
Tréninky na nedalekém atletickém stadionu, drobné výlety, sportovní aktivity na písečné pláži, možnost návštěvy aquaparku a dále možnost využití vlastních kolečkových bruslí nebo koloběžek...
Písečná pláž je vzdálena asi 100 m od hotelu a díky pozvolnému přístupu do moře je pro děti vhodná nejen na krátké smočení, ale také na tréninky bez bot nebo s obuví.
Dále předpokládáme povídání o závodní atletice, o technice jednotlivých disciplín a videoanalýzy.

FINANCE A PŘIHLÁŠKY:
Na této webové stránce dole pod textem vyplňte formulář do 31.3.2014 a do stejného data uhraďte částku 8300 Kč v kanceláři atletického oddílu panu Brychovi nebo po domluvě s ním převodem na účet (má telefon 777630244). Po domluvě také lze uhradit ve dvou částech.

Nezapomeňte dát dětem s sebou kapesné.

DOPORUČENÝ SEZNAM VĚCÍ:
Doklad, sjednané cestovní pojištění (budeme kontrolovat u odjezdu), zdravotní průkaz a osobní léky (nezapomeňte uvést v přihlášce).
Alespoň 3x tričko krátký rukáv, 1x tričko dlouhý rukáv, 2-3x kraťasy, 1-2x tepláková souprava, 1x šusťáková souprava, doporučujeme elastické kalhoty (krátké i dlouhé), dále spodní prádlo, ponožky, 1x teplé ponožky, pyžamo, kšiltovka, plavky, šátek (na hry), hygienické potřeby, 2 ručníky, krém na opalování, brýle proti slunci, pláštěnka, 2x sportovní boty, tretry (pokud máte) přezůvky, lahev na pití, batůžek na výlety...
Další - blok a psací potřeby, dopisní papíry, společenské hry, baterka, sladkosti dle uvážení, pytel na špinavé prádlo. V případě uvážení také polštářek a spacák do autobusu, čepici, plážovou obuv, další sportovní pomůcky atd.

Oddíl si vyhrazuje právo vrátit zpět zaplacenou částku a akci zrušit. Při výrazných změnách na straně ubytovatele nebo malém počtu účastníků bychom zde informovali o případných změnách. Upozorňujeme, že všechna soustředění a kempy jsou pro oddíl nevýdělečnou činností a naopak je obvykle oddíl pomáhá financovat ze svých nebo dalších zdrojů.

PŘIHLAŠUJTE SE ONLINE ZDE:

Číslo pojišťovny (ne zkratka!)