Letní soustředění atletiky, Ústí nad Orlicí 2011

Spustili jsme nové webové stránky http://mlady-atlet.cz. Všechny uživatelské účty byly přeneseny do nového webu. Starý web již slouží pouze jako archiv informací. Navštivte náš nový web.

Soustředění Ústí nad Orlicí 2011

Určeno pro dorostence a juniory oddílu atletiky.

Lokalita: v Ústí nad Orlicí ve sportovním areálu. V blízkosti stadionu, vedle ubytování je koupaliště.

Lokalita ubytování a stravování: GPS 49°58'52.789"N, 16°23'30.862"E, webová stránka hotelu.

Začátek soustředění: v neděli 21.8. doprava dle počtu účastníků, sraz v 8:30 u TJ Sokol, návrat v pátek 26. 8. V sobotu je 1. liga a účastníci soustředění buď mohou startovat nebo pomáhat, protože se koná v HK.

Další informace k soustředění: všichni zúčastnění si zaplatí přímo na hotelu dohodnutou cenu ubytování a stravování, která bude necelých 2500 Kč. Soustředění je určeno pro atlety hradeckého oddílu atletiky starší 15 let. V kategorii žactva po domluvě. Rezervovaná kapacita cca 15 lidí.

Povinné vybavení pro všechny: 2 teplákové soupravy, lehká nepromokavá běžecká bunda, kraťasy, příp. krátké elasťáky a trika, 2x boty na ven (alespoň jedny běžecké), boty do haly, tretry, atletický dres, lahev na pití, ručníky, plavky, hygienu atd. Případně doplňky výživy, ortézy a jiné nezbytnosti ke dvoufázovému trénování. Tréninkové plány nebo své osobní trenéry.

Zázemí: k dispozici je po místní domluvě a zaplacení sportovní areál - koupaliště, tenis, míčové sporty. Dále atletický stadion, pilinová cesta v parku 600m, různě dlouhé kopce s různým sklonem, posilovna v hotelu včetně nakládací činky, rehabilitační linka.

Přihlášku vyplňte zde pod textem do 17. 6.

Bezinfekčnost: před akcí si vytiskněte a vyplňte BEZINFEKČNOST.

Do konce června posílejte případná storna pobytu. Po tomto termínu bude hotelem účtována pokuta za pozdní odhlášení 300 Kč v červenci, 500 Kč v srpnu.

Doporučujeme kapesné na návštěvy koupaliště, sportovní aktivity, vstupy do regenerace atd. Další dotazy na 777013100 nebo na vipersport@seznam.cz.

Doplňte příjmení a jméno, jste-li přihlášení, usnadníte tím sobě i nám práci.

Doplňte kontakty - emaily a telefony na které můžeme případně posílat doplnění informací v průběhu srpna.

Doplňujte poznámky. Například nejste z našeho oddílu a máte s někým domluveno nebo jste mimo věkový rozsah primárně určeného věku...

Doplňte datum narození

Groups: