Letní soustředění 2014 - Ústí nad Orlicí

Spustili jsme nové webové stránky http://mlady-atlet.cz. Všechny uživatelské účty byly přeneseny do nového webu. Starý web již slouží pouze jako archiv informací. Navštivte náš nový web.

Podrobnosti:

http://www.atletikahk.cz/45-nastenka/nastenka-sportovni-priprava/669-letni-oddilove-soustredeni-usti-n-o

Soustředění Ústí nad Orlicí 2014

Přihlášky prodlouženy do 30.6.!

 
Letní soustředění je určeno hlavně pro pravidelně závodící atlety ročníku narození 2000 a starší. Po dohodě mladší nebo nezávodící.
 
Lokalita: v Ústí nad Orlicí ve sportovním areálu. V blízkosti stadionu, vedle ubytování je koupaliště.

Lokalita ubytování a stravování: GPS 49°58'52.789"N, 16°23'30.862"E, webová stránka hotelu.

Začátek soustředění: v neděli 10. 8. , návrat v sobotu 16. 8.

Cena: 3700 Kč (levněji nám to nedali ...nicméně kvalita hotelu ceně odpovídá; navíc závodníci zařazení do SCM, SZM a hostující mládež platí ve výši dle zůstatku na účtě a dohody s vedoucím trenérem)

Celou částku nebo alespoň zálohu plaťte hotově v kanceláři atletického oddílu (PO, ČT odpoledne - pan Brych) nebo převodem na účet číslo 107-4478650297/0100; VS: 8714; SS: rodné číslo bez lomítka; zpráva pro příjemce: "Soustředění Ústí CELÉ JMÉNO PŘÍJMENÍ".

Doprava: samostatně a na vlastní náklady do místa soustředění nebo na kolách - TRASA (může se změnit). Zavazadla cyklistům můžou dopravit ti, kteří volí samostatnou dopravu nebo dopravu zajistíme...

Povinné vybavení pro všechny: 2 teplákové soupravy, lehká nepromokavá běžecká bunda, kraťasy, příp. krátké elasťáky a trika, 2x boty na ven (alespoň jedny běžecké), boty do haly, tretry, atletický dres, lahev na pití, ručníky, plavky, hygienu atd. Případně doplňky výživy, ortézy a jiné nezbytnosti ke dvoufázovému trénování. Tréninkové plány nebo své osobní trenéry. Doporučujeme kolečkové brusle nebo koloběžku!

Zázemí: k dispozici je sportovní areál atletického stadionu, koupaliště s bazénem 25 m a perličkovou lázní, tenisové kurty, hřiště na míčové sporty, půjčovna kol, stezka na kolečkové brusle. Vedle stadionu je pilinová cesta 630 m dlouhá s označenými úseky. Ve vzdálenosti cca 1500 m jsou různě dlouhé kopce s různým sklonem. V hotelu dále posilovna včetně nakládací činky, rehabilitační linka s vířivou vanou pro 6 osob, infrasauna, trakční lehátko a masérna s několika maserskými lehátky.

Přihlášku vyplňuje zákonný zástupce zde pod textem. Zaplaťte zálohu 2000 Kč v kanceláři oddílu. Obojí do 19. června (prodlouženo do 30.6.)

Do konce června posílejte případná storna pobytu. Po tomto termínu bude hotelem účtována pokuta za pozdní odhlášení 300 Kč v červenci, 500 Kč v srpnu. Pokud se neúčastníte části soustředění, tak za každý den neúčasti odečteme z ceny 500 Kč, ale je nutno to uvést do přihlášky!

Doporučujeme kapesné na návštěvy koupaliště, sportovní aktivity, vstupy do regenerace atd. Další dotazy na 777013100 nebo na vipersport@seznam.cz.

Mladší a starší žáci mohou navíc sledovat na http://mladyatlet.cz/Ekag2014 přihlášky na Evropské atletické hry...

Je nutné, aby formulář vyplnila osoba starší 18 let.

Soustředění je určeno hlavně pro soutěžící mládež a členy SPS a SZM. Zaškrtněte, jestli pravidelně soutěžíte.

Číslo pojišťovny (ne zkratka!!)

Určeno pro děti starší 13 let. Starší žactvo, dorost, juniory a starší.

U mladších 18 let je nutné zadat zákonné zástupce, kteří to vyplňují. U ostatních to je vhodné...

Zadejte váš email pro případné zaslání více informací (nejlépe někdo, kdo je na emailu alespoň 1x týdně)...

Pokud víte, upřesněte...