Atletika pro děti

Spustili jsme nové webové stránky http://mlady-atlet.cz. Všechny uživatelské účty byly přeneseny do nového webu. Starý web již slouží pouze jako archiv informací. Navštivte náš nový web.
Syndikovat obsah
Aktualizace: 3 hodiny 3 min zpět

Atletění v Táboře

Čt, 18.10.2018 9:29
Atletické deníčky si rozdali už i v ZŠ Zborovská v Táboře a v Jistebnici. Dětem se také velmi líbí certifikát, který jsme letos připravili pro projekt Atletika pro děti do škol.

Rodinné atletění v Polešovicích

Út, 16.10.2018 9:47
Deníčky plné zaznamenaného rodinného atletění přinesly už i děti z uherskohradišťských Polešovic.

V říjnu představujeme přípravku při ASK Dipoli Černošice Dobřichovice

Ne, 14.10.2018 11:11
Váš oblíbený seriál, ve kterém představujeme přípravky z naší databáze, je opět tady. Tentokrát se podíváme do nově vzniklé přípravky ASK Dipoli Černošice Dobřichovice. Klub, který najdete na dvou tréninkových místech, má v současnosti dvě stovky dětí.

Valtice v novém kabátě

Čt, 11.10.2018 15:01
Štafetový běh Emila Zátopka otevřel 21. září polyfunkční hřiště, jehož součástí je i krásný ovál. Malí školáci a hlavně atleti z Valtic tak mají nové, skvělé zázemí.

Pozvěte Atíka na závody

Po, 8.10.2018 15:07
Stále máte možnost zapůjčit si od nás našeho bývalého-sympatického maskota Atíka. Naposledy dělal dětem radost na závodech v Nové Včelnici.

Atletění v Blovicích

Pá, 5.10.2018 9:01
V Blovicích, které najdete na jih od Plzně, mají děti nyní možnost se věnovat atletice. Více nám napsal krajský manažer pro Plzeňský kraj, Miroslav Neuvirt.

Mrazivý přespolní běh

Čt, 4.10.2018 9:17
Součástí spolupráce s naším projektem Atletika pro děti do škol, je i zasílání krátkých zpráv o tom, co dané školy podnikají. Přečtěte si jedno z prvních zpravodajství ze ZŠ Děčín IV.

Pro letošní školní atletění jsme připravili hravý certifikát

Út, 2.10.2018 9:38
Každým rokem se snažíme o zajímavou náplň našeho projektu, který už 5. rokem zpestřuje hodiny tělocviku na prvních stupních základních škol. Letos jsme pro školy připravili nový interaktivní certifikát, který bude po celých osm měsíců doprovázet atletické hrátky malých školáků.

Aktualizujeme databázi

Po, 1.10.2018 8:39
Prosíme trenéry, aby překontrolovali údaje, které uvádějí v naší databázi a případné změny nám napsali. Umožníte tak rodičům, kteří v ní vyhledávají, aby dostávali aktuální informace.

Osmý atletický čtyřboj v Polešovicích

Ne, 30.9.2018 17:48
V rámci Evropského týdne sportu se ve čtvrtek 27. září v ZŠ Polešovice uskutečnil již tradiční atletický čtyřboj pro žáky 1. stupně.

Atletika pro děti byla doprovodným programem Tyršových dnů v Děčíně

Čt, 27.9.2018 10:00

Podívejte se na video, které vám přiblíží skvělou atmosféru této akce.

Byli jsme na Mladých Běchovicích

Ne, 23.9.2018 17:24
Atletika pro děti byla v sobotu 22. září doprovodným programem 53. ročníku závodu Mladé Běchovice. Za malými i velkými atlety dorazil i sympatický koulař Láďa Prášil, který nešetřil radami, jak správně vrhat kouli.

Oslavili jsme deváté narozeniny Atletiky pro děti

So, 22.9.2018 15:43

Podívejte se na fotogalerii Milana Gattringera z akce ve Slaném, na které jsme v pátek 21. září oslavili 9. narozeniny našeho kmenového projektu. Byli u toho s námi i atleti Nikola Ogrodniková, Eliška Klučinová a Vítězslav Veselý.

Článek k akci si můžete přečíst ZDE. 

Oslavili jsme společně 9. narozeniny Atletiky pro děti

Pá, 21.9.2018 20:23
Atletika pro děti měla na svém letošním narozeninovém dortu už devítku. Pomyslně ji ve Slaném sfouklo několik stovek dětí, jejich rodičů, atleti Nikola Ogrodniková, Eliška Klučinová a Vítězslav Veselý a také oficiální hosté v čele se starostou královského města Slaný.

Náborové závody v Tachově

Út, 18.9.2018 10:17
Akci, která širší veřejnosti dala vědět o malé atletice, zorganizoval v Domě dětí a mládeže v Tachově náš místní krajský manažer.

V pátek oslavíme 9. narozeniny Atletiky pro děti!

Po, 17.9.2018 10:53
Už v pátek 21. září se sejdeme ve Slaném, abychom oslavili 9. narozeniny našeho projektu.

Děkujeme trenérům!

Po, 17.9.2018 9:53
Velké díky všem trenérům, kteří o víkendu 8. a 9. září dorazili na Kontinentální pohár a umožnili tak našim malým atletům, aby si užili velkou atletiku.

Atletice pro děti to v Děčíně slušelo

Po, 17.9.2018 9:49
Třetí zářijový víkend se v Děčíně nesl v duchu významného místního rodáka Dr. Miroslava Tyrše a patřil sportu, kultuře a zábavě pro celou rodinu. Atletika pro děti oživila nedělní program a na Mariánské louce jí to slušelo.   Navíc se za návštěvníky stavil koulař Tomáš Staněk. Několikrát ukázal rodičům a dětem, jak se vrhá koulí, což si všichni rádi vyzkoušeli. Zodpověděl také všechny zvídavé otázky malých dětí, které obdivovaly jeho velké svaly. :-)   Na video z akce se můžete podívat ZDE.       Foto: Milan Gattringer      

 

Šakalí léto

Čt, 13.9.2018 18:01

Úplně na skolnku prázdnin vyrazili na tréninkový kemp malí Šakali z pražských Kbel. Co všechno si v osadě Lažánky u Blatné a v okolí užili, na to se podívejte ve fotogalerii.

A ducha soustředění vám v textu níže blíže přiblíží trenér Pavel Karbulka.

Pět šakalích hlav bylo u toho.

Pět šakalích hlav vidělo, slyšelo a prožívalo vše spolu s nimi.

Pět šakalích hlav jim dýchalo na paty při ranním běžeckém okruhu, obdivovalo hudební rozcvičku, čmuchalo při bodování chatek.

Pět šakalích hlav olizovalo pot z jejich čel při dopoledním kruhovém tréninku.

Pět šakalích hlav se nevěřícně kroutilo, když ušli 20 kilometrů a ještě zvládli přemoci zlobry a donést živou vodu k obětnímu kameni.

Pět šakalích hlav s nimi hltalo krmi z misky v lesní restauraci U Báby.

Pět šakalích hlav ostřilo jejich zrak při měření sil v biatlonu, dodávalo rychlost v lesních disciplínách a odvahu při gladiator games.

Pět šakalích hlav poulilo oči na atletický ovál v Blatné a obdivně přihlíželo jejich výkonům ve skoku vysokém a dalekém, vrhu koulí a hodu oštěpem, ladnosti štafetových předávek.

Pět šakalích hlav hledělo spolu s nimi do ohně a poslouchalo jejich zpěv.

Pět šakalích hlav dovádělo v  karnevalovém reji.

Pět šakalích hlav teskně zavylo v den poslední.

Tak to byl a v našich srdcích stále je, milé děti, tréninkový kemp Lažánky 2018.

 

Na Tyršově Děčíně se představí i atletění

St, 12.9.2018 11:34
V neděli 16. září vyjede Atletika pro děti do Děčína, aby se prezentovala na sportovně-kulturní akci Tyršův Děčín. Ta ve dvou dnech připomene slavného děčínského rodáka a nabídne celou řadu aktivit.