Letní kemp mladých atletů na kolech Drhleny 2015

Spustili jsme nové webové stránky http://mlady-atlet.cz. Všechny uživatelské účty byly přeneseny do nového webu. Starý web již slouží pouze jako archiv informací. Navštivte náš nový web.

Jedná se o letní kemp pro děti narozené od 2002 do 2007. Podobně jako v minulých letech jsme pro děti připravili letní kemp se zaměřením na sportovní aktivity a pohyb venku v přírodě. Kemp proběhne v termínu od pondělí 6.7. do neděle 12.7.2015

Přihlášování bylo UKONČENO!!!

ADRESA ZAŘÍZENÍ: Rekreační zařízení Drhleny Drhleny 25 294 02 Kněžmost

 

TERMÍNY: Od 6. 7. 2015 do 12. 7. 2015; Přihlášky i zálohy do 31.5. (přihláška pod textem, záloha 1000 Kč nebo celou částky poslat elektronicky viz níže) 

KONTAKTY NA VYBRANÉ VEDOUCÍ: Pavel Metelka – 723 663 083, Jana Mílová – 725 970 005, Karel "Charlie" Ettler - 724 689 651 

DOPRAVA: Sraz bude 6. 7. 2015 u TJ Sokol v 8:30 a doprava bude společně na kolech na nádraží, poté v 10:04 vlakem z Hradce Králové do Hrubé Skály, odkud pojedeme cca 25 km na kolech. Návrat bude 12. 7. 2015 opět stejnou formou (kolo – vlak – kolo) zpět na TJ Sokol s příjezdem v cca 16:15. Doprava zavazadel bude realizována autem. Pokud má někdo z rodičů k dispozici dodávku, kterou by mohl zavazadla odvézt, prosíme, kontaktujte nás. Cesta bude proplacena na základě cesťáku.

UBYTOVÁNÍ: V objektu, respektive chatkách rekreačního zařízení. Všechny pokoje jsou vybaveny zánovními lůžky a lůžkovinami. V případě alergie doporučujeme vlastní polštářek. 

STRAVOVÁNÍ: Pro děti zajistěte na cestu do batůžku oběd a dostatečně tekutin (min. 1,5l), protože začínáme pobyt až večeří. Jinak je v průběhu pobytu zajištěna celodenní strava včetně pitného režimu, končíme obědem. 

PROGRAM: Turistika, cyklistické výlety, koupání, hry, sběr borůvek, sport... a opět trochu atletiky. 

FINANCE A PŘIHLÁŠKY: Na této webové stránce dole pod textem vyplňte formulář a děti přihlašujte. Cena je letos 3200,- Kč. Peníze posílejte na účet OSP: 107 - 4307430257 / 0100 VS: 201507 Do zprávy pro příjemce uveďte: příjmení a jméno dítěte - DRHLENY Prosíme dodržte variabilní symbol a zprávu pro příjemce - výrazně nám tím usnadníte dohledání, zda jste platili. Nezapomeňte dát dětem malé kapesné. 

Zálohu 1000 Kč nebo celou částku pošlete na účet do 31. 5. 2015 a zde do stejného data vyplňte přihlášku. Zbytek doplatíte před dnem odjezdu - vždy elektronicky. 

DOPORUČENÝ SEZNAM VĚCÍ: Cyklistické vybavení - helma, kolo (dohlédněte na správné seřízení), dále vybavení na kolo, které máte k dispozici (světlo, lahev, pumpička, zámek, sadu klíčů atd.), vlastní náhradní duši a lepení (pokud dítě píchne, pod dohledem si to i spraví). Zdravotní průkaz a osobní léky (nezapomeňte uvést v přihlášce). Na pobyt - 3x tričko krátký rukáv, 1x tričko dlouhý rukáv, 3x kraťasy, 2x tepláková souprava, 1x šusťáková souprava, spodní prádlo, 6x ponožky, 1x teplé ponožky, pyžamo, kšiltovka, plavky, šátek (na hry), hygienické potřeby, repelent proti komárům a klíšťatům, 2 ručníky, krém na opalování, brýle proti slunci, pláštěnka, 2x sportovní boty, přezůvky, blok a psací potřeby, dopisní papíry nebo pohledy se známkou a adresou, společenské hry, baterka, lahev na pití, batůžek na výlety, sladkosti dle uvážení, pytel na špinavé prádlo. V případě uvážení také čepici, holínky, oblíbený spacák, hrneček na pití.

Zvažte, zda je nutné dětem dávat mobilní telefon. Bedeme rádi, když tak neučiníte. Děti budou mít více času hrát si venku, než čučet do obrazovky a hrát hry. V případě nutnosti zprostředkujeme zprávu či hovor z vlastních mobilů. 

Bezinfekčnost: před akcí si vytiskněte a vyplňte BEZINFEKČNOST.

PŘIHLAŠUJTE SE ONLINE ZDE:

Číslo pojišťovny (ne zkratka!!)

Zadejte lékařská omezení, alergie, léky pravidelně užívané, omezení jídelníčku atd...
Případně jiná sdělení.