Pojeďte na konci února na velkou atletiku!

Spustili jsme nové webové stránky http://mlady-atlet.cz. Všechny uživatelské účty byly přeneseny do nového webu. Starý web již slouží pouze jako archiv informací. Navštivte náš nový web.

Dne 25. 2. 2014 pojedeme za světovou atletikou do O2 arény a vám stačí se zde pouze přihlásit a pojedete také! Díky oddílům atletiky a sportovní přípravy z TJ Sokol Hradec Králové máte jedinečnou možnost jet "za pár korun"! Jediné, co musíte, je vyplnit email na zákonného zástupce dítěte (případně svůj) a další potřebné údaje. Jedná se o vstupenky do horních pater arény.

Níže najdete všechny dostupné možnosti včetně ceny. Další podrobnosti zašleme na vyplněný email v první polovině února. V datum akce (25.2.) nebudou probíhat tréninky!

Více najdete zde:
http://www.o2arena.cz/praha-indoor-2014-sb173/
...(hlavní program 17 - 20h! + další informace)

Děti zde mohou přihlašovat pouze zákonní zástupci (případně učitelé)! Vyplňujte za každou osobu jeden formulář. Emailové přihlášky neakceptujeme. Máme rezervaci až na 7 autobusů, ale lístků není mnoho! Přihlašujte se co nejdříve. Uzavíráme již 29. 1. 2014!

Vyplňte křestní jméno

Vyplňte příjmení

Vyplňte email (pokud přihlašujete sebe a své dítě, je možné vyplnit stejný email).

Můžete vyplnit telefon...

Zvolte si jednu možnost. *Cena vstupenky může být u dospělého 190 Kč místo 1 Kč.

Ano můžete zvolit pouze u dospělého účastníka. Souhlasím, že budu na akci vykonávat dozor pro cca 10 dětí. Zároveň prohlašuji, že doprovázím přihlášené dítě / děti.

V případě velkého počtu dospělého dozoru se budu účastnit za úhradu ceny vstupenky - 190 Kč. Pokud zde zaškrtnete ano a nevejdete se na seznam dozoru, zakoupíme pro vás vstupenku. V opačném případě ne. U DĚTÍ ZAŠKRTNĚTE AUTOMATICKY NE.

Vyplňte nám pro snadnější orientaci také kam chodíte trénovat nebo odkud jste...

Doplňte poznámku nebo nápad na vylepšení této akce (například můžete upéct buchtu do autobusu pro účastníky a zde nám to napíšete :-D )...

Závazně se přihlašuji. V případě neúčasti se odhlásím nejdéle 3 dny před akcí emailem na vipersport@seznam.cz. Pokud tak neučiním, uhradím do 7 dnů po akci vzniklé náklady. Souhlasím s uchováním výše vyplněných údajů pro potřeby oddílu. Je mi více než 18 let.