ZIMNÍ VÍKENDOVÝ KEMP ČERNÁ BOUDA 2013

Spustili jsme nové webové stránky http://mlady-atlet.cz. Všechny uživatelské účty byly přeneseny do nového webu. Starý web již slouží pouze jako archiv informací. Navštivte náš nový web.

Milí sportovní příznivci,

v termínu 13. - 15. 12. 2013 pořádáme pro děti sportovní prodloužený víkend na Černé hoře, v hotelu Černá bouda http://www.cernabouda.cz/. Dle aktuálního počasí se budeme snažit pohybovat venku a sportovat, co to jen půjde :)

Fotka CB

Informace

Oblečení: s sebou šálu, čepici, rukavice, jeden pár sportovního oblečení na ven, tepláčky a tričko dovnitř, pohory a běžecké boty, pyžamo, spodní prádlo, ponožky, hygienické potřeby, ručník.

Strava: Děti mají v ceně veškeré potřebné jídlo a pití. S sebou jim můžete dát pouze lahvičku na pití, kterou budeme v hotelu doplňovat čajem nebo šťávou. Začínáme v pátek večeří a končíme v neděli obědem.

Doprava: Společná. Odjezd v 15:01 vlakem, sraz v 14:30 na nádraží u knihy, návrat autobusem kolem 15:45 na terminál HD.

Cena dvou nocí na hotelu s jídlem, pitím, jízdného na lanovku, doprava tam i zpět a spoustou překvapení je 1300 Kč.

Zde na internetové stránce je potřeba se přihlásit (vyplnit krátký dotazník) a
napište Pavlovi Metelkovi na pavel.metelka@urbaplan.cz (eventuálně na 723 663 083), je vedoucí akce. Peníze prosím odevzdejte trenérovi na tréninku obratem. Počet míst je omezen počtem 30, protože v tuto dobu bude chata plná. Doporučujeme provést přihlášku a úhradu co nejdříve!

Všichni účastníci budou mít s sebou rovněž průkazku pojišťovny (nejlépe její papírovou kopii, kterou pak trenéři po skončení víkendu nebudou muset rozdávat).

Sledujte před odjezdem sněhové podmínky na Web TV z Černé hory - http://webtv.holidayinfo.cz/cs/megaplus/chora - pokud bude dostatek sněhu, vybavte děti "boby nebo pekáčem" na sjíždění z kopce.

Jak tam bylo v roce 2012? Prohlédněte fotky...