Začínáme chodit ven a máme základní informace o letním kempu

Spustili jsme nové webové stránky http://mlady-atlet.cz. Všechny uživatelské účty byly přeneseny do nového webu. Starý web již slouží pouze jako archiv informací. Navštivte náš nový web.

Vážení rodiče,
jaro už je tu a krásné počasí také. Dovolujeme si Vás tedy informovat o tom, že trenéři přípravek školky a jeslí (ročníků 2003 až 2006) budou plánovat aktivity s dětmi venku. Od pondělí 26.3.2012 prosím mějte tuto skutečnost na vědomí. Prosíme Vás, aby jste dětem na tréninky připravovali vhodné oblečení a boty. Nazbyt pro zatím nebudou případné lehké čepice nebo čelenky.

Přípravky nejstarší (ročníky 2001 a 2002) se přemístí ven od dubna, tedy 3.4. Mění se časy tréninků, které budou probíhat na hřišti Sokola v úterý i ve čtvrtek od 17.00 do 18.30 hod !!!

Letní kemp - soustředění

Jako každý rok pro děti připravujeme letní kemp se zaměřením na sportovní aktivity a pohyb venku v přírodě. Kemp bude probíhat v termínu od 9.7. do 15.7.2012. Cena bude určitě do 3000 Kč, zvažujeme kemp jako cyklistický. Ubytování budeme v sokolské chalupě v obci Drhleny. Počet dětí je omezen kapacitou objektu. Více infomací poskytneme v co nejkratší době. Děkujeme za pochopení.

Běhej, skákej, házej rád, atletem se můžeš stát!