Oddíl sportovní přípravy

Spustili jsme nové webové stránky http://mlady-atlet.cz. Všechny uživatelské účty byly přeneseny do nového webu. Starý web již slouží pouze jako archiv informací. Navštivte náš nový web.

Oddíl sportovní přípravy (OSP)


(kliknutím na šipku si zobrazíte další fotografii)

OSP je určen pro děti do 11 let. Hlavně jako příprava na atletiku. Jinak je již od roku 2003 činnost zaměřena na všeobecnou sportovní přípravu, rozvoj pohybových dovedností a schopností, motoriku, zvyšuje fyzickou kondici, obratnost, psychickou vyrovnanost a sebedůvěru. OSP je vhodné pro všechny kluky a holky, kteří chtějí sportovat anebo již sportují v jiném oddíle a chtějí všeobecnou přípravu.

Děti se mohou těšit na sportovní hry, soutěže a trénink, při kterém se dostatečně vydovádí a odreagují. Klademe důraz na sportování pro zdraví, přátelský a správně soutěživý kolektiv, vypěstování vztahu a základních návyků ke sportovní činnosti. Náplní OSP jsou základy tělesné výchovy, sportovní gymnastiky, přízemní akrobacie, kolektivních sportů, cvičení na nářadí, sportovní a pohybové hry.

Protože jsme atletičtí trenéři, předáváme dětem základy atletických disciplín, správného držení těla při běhu a sportu. Dále jim nabízíme dostatečné možnosti závodění v atletice, aby nebyl případný přechod od 12 let na závodní atletiku příliš velkou změnou. Proto také sportujeme hlavně na velkém atletickém stadionu v centru Hradce Králové.

Stadion

Oddíl sportovní přípravy je vhodný začátek sportovní kariéry Vašeho dítěte.

Potřebujete-li více informací, klikněte na odkaz návrat na hlavní článek.