Chci se přihlásit na tento rok do oddílu atletiky

Spustili jsme nové webové stránky http://mlady-atlet.cz. Všechny uživatelské účty byly přeneseny do nového webu. Starý web již slouží pouze jako archiv informací. Navštivte náš nový web.

Před příchodem na stadion si vyplňte registraci na těchto stránkách. Vedoucí trenér a vedoucí družstev pak mají lepší možnost Vás oslovit před soustředěním, společnými akcemi oddílu nebo závody.

0) Již jste chodili a máte účet na těchto stránkách? Přeskočte body 1) a 2)

1) Je nutné navštívit na těchto stránkách v levé sekci "Přihlášení" a zaregistrovat sportovce (možno provést ZDE).

2) Po registraci si uložte údaje, budete je do budoucna potřebovat.

3) Přihlašte se. Po úspěšném přihlášení zkontrolujte údaje v sekci Můj účet osobní informace (nejčastější chybou je registrace rodičů místo dětí a překlep v emailu a telefonu, případně chybějící lomítko v rodném čísle). Úpravy provedete v sekci upravit.

4) Vygenerujte přihlášky, které naleznete dole. Jedná se o tyto přihlášky: ČOS, ČAS. Nemůžete najít? ...odkazy k vygenerování naleznete: v levé části je odkaz "Můj účet", po kliknutí se Vám zobrazí stránka s osobními informacemi, sjedete na konec stránky, kde najdete hledané odkazy)

5) Vytiskněte přihlášky (viz bod 4) a podepište je. Na přihlášce je místy chyba v řazení data narození, ale o chybě víme...V systému to máme správně...

Jděte do kanceláře oddílu! (vyřiďte si všechny náležitosti, jako je odevzdání přihlášky do ČOS (do Sokola za oddíl atletiky), registrace na svazu (přihláška ČAS), placení příspěvků, nákup dresu atd.) Odevzdejte 1x ročně prohlídku od sportovního lékaře.

Návrat na hlavní článek.