Závěrem školního roku přinášíme informace a poděkování pro přípravky

Spustili jsme nové webové stránky http://mlady-atlet.cz. Všechny uživatelské účty byly přeneseny do nového webu. Starý web již slouží pouze jako archiv informací. Navštivte náš nový web.

Uteklo to jako voda a je tu další vysvědčení. Děkujeme všem rodičům za podporu dětí při jejich sportovním snažení. Víme, že to není někdy úplně snadné stíhat skloubit školu, zájmové aktivity a rodinný život. Ale věříme, že se zase v září uvidíme a nebo ještě dříve na soustředění v Drhlenech.

Děkujeme také trenérům, kteří ve svém volném čase tráví hodiny času vymýšlením a přípravou akcí, tréninky na stadionu, závody s dětmi a dalšími nutnými povinnostmi kolem.

Tréninky a bohatý podzimní program začnou opět v září a více budeme uveřejňovat na internetu. Uvítáme nové zájemce o pomáhání. Ať už zájemce o pomoc v přípravce nebo na závodech. Pro vážné zájemce zajistíme školení trenérská a na rozhodčí.

Na příští týden zveme všechny zájemce o rozlučku s touto tréninkovou sezónou. V plánu máme zkoušku dětského "mobilního atletického hřiště" pro děti z přípravky v úterý 1. 7. od 19:00 na TJ Sokol. Akce bude navazovat na víceboje žactva, které budou probíhat celé odpoledne na stadionu, kam můžete přijít fandit. Nejen pro rodiče pak bude připravena možnost "zakousnutí se" do grilované kýty... Svůj předběžný zájem o akci můžete potvrzovat SMSkou na číslo 777013100 s uvedením orientačního počtu lidí.