Článek z 3.kolo KPD a J mladšího žactva 2014

Spustili jsme nové webové stránky http://mlady-atlet.cz. Všechny uživatelské účty byly přeneseny do nového webu. Starý web již slouží pouze jako archiv informací. Navštivte náš nový web.

Ahoj atleti a atletky,

ve čtvrtek 4. 9. proběhlo za krásného počasí 3. kolo KPD ve Dvoře Králové. Vy, co jste chyběli, můžete litovat, protože atmosféra byla parádní.

A teď k výsledkům a výkonům:

Začnu u družstva mladších žákyň, které skončilo na 2. místě a tím si vytvořilo dobrou pozici před závěrečným kolem (20. 9. Jaroměř). Byť byly holky v malém počtu, tak dokázaly nasbírat parádní výkony: Dorota Bělková - 1. na 60m, 3. na 800m; Aneta Kořánová – 3. na 300m, 2. v dálce;  Klára Pešková – 1. v kouli, 3. na překážkách; 1. místo ve štafetě. Když v Jaroměři nebudou horší jak druhý, tak si odvezou zlaté medaile z celé letošní soutěže.

Družstvo mladších žáků se potýkalo s velkou absencí a podle toho to také dopadlo – celkové 4. místo je ostuda a dost nám to zkomplikovalo poslední kolo. V sobotu 20. 9. musíme bezpodmínečně vyhrát a to o pořádný parník. Lze pochválit Matěje Pávka za krásné skoky do výšky, Tomáše Kinského za předvedené výkony a kluky z přípravky Eliáš, Kalina a Hůza. Ještě chci pochválit nováčky Ondřeje a Jiřího Krejčí, kteří absolvovali první závody a ve výsledcích se neztratili.

Pojďme zabojovat na příštím kole a odvezeme si poháry pro nejlepší družstva v královéhradeckém kraji.

Sportu zdar a atletice především

Charlie