Zakončení Krajského přeboru družstev 2014

Spustili jsme nové webové stránky http://mlady-atlet.cz. Všechny uživatelské účty byly přeneseny do nového webu. Starý web již slouží pouze jako archiv informací. Navštivte náš nový web.

V sobotu 20.9. proběhlo 4. kolo KPD v Jaroměři a výsledky v něm rozhodly o konečném pořadí v celé soutěži.

Děvčata vstupovala do posledního kola s malým náskokem a teoreticky jim stačilo obsadit 2. místo k tomu, aby celkově vyhrála. To si však děvčata neřekla a drtivě zvítězila, viz výsledky ZDE. Pochvalu si zaslouží všichni včetně přebornice Kláře Peškové a medailovým umístěním Doroty Bělkové, Anety Kořánové, Terky Kořénkové a Laury Mećavové.

U kluků byla situace složitější, museli bezpodmínečně vyhrát, aby vyhráli celou soutěž. Kluci bojovali a povedlo se jim, byť s malinkým náskokem, vyhrát a odnesli si tak zlaté medaile. Největší pochvalu si zaslouží nováček Zdeněk Koreček, který vyhrál 150m, byl druhý v dálce a 4. ve vrhu koulí. Další pochvalu zaslouží medailisté Vojta Kloud a Matěj Pávek… a vlastně všichni, protože atmosféra i výsledky byly skvělé.