Krajský přebor družstev přípravek - 1. kolo

Spustili jsme nové webové stránky http://mlady-atlet.cz. Všechny uživatelské účty byly přeneseny do nového webu. Starý web již slouží pouze jako archiv informací. Navštivte náš nový web.

Vážení rodiče a mladí atleti,

ve čtvrtek 28. 04. 2016 se v Týništi nad Orlicí koná 1. kolo Krajského přeboru družstev. Jedná se o závod kategorie přípravek (2005, 06 a ml.), kterých bychom se rádi zúčastnili v maximálním možném počtu. Účast rodičů vítána (do kapacity přistaveného autobusu i svezeme).

Společný odjezd autobusem, sraz na Sokole ve 14:00, odjezd autobusu ve 14:15. Výdaje za závody platí oddíl (autobus, startovné za družstva, doprovod, někdy i fotograf...). 

Disciplíny: 60m, dálka, míček, 600m - všichni závodí všechno

S sebou: sportovní oblečení dle počasí, svačinu, pití, tretry (kdo má), oddílovou soupravu*

Přihlášky, resp. omluvenky prosím posílat na mail, SMS nebo přímo na tréninku pavel.metelka@upcmail.cz, 723663083

Předpokládaný návrat v 19:00 k Sokolu. Případně můžeme poslat SMS s aktuálním časem, pokud se děti připomenou a budou znát telefonní číslo.

Čtvrteční trénink atletické přípravky (vedený panem Metelkou) v době závodů není. Ostatní tréninky v tento den probíhají normálně (neboli neplatí pokud trénujete na Sokole v mladší skupině a ve Vysoké nebo v Praskačce v jiné dny).

* Na letošní rok budeme dětem vydávat na závody teplákové soupravy. Vydávání souprav bude probíhat tuto středu a čtvrtek kdykoliv mezi 8:00 - 14:00 po předchozí domluvě na telefonním čísle 602278737 (paní Závorová). Pokud to na tyto první závody nestihnete, můžete se posléze dohodnout na jiný termín a připravit se na další závody již dopředu. Rodič musí při převzetí soupravy podepsat smlouvu o výpůjčce.