Zlatá Tyčka 2013 - Souboj mezi hvězdami

Spustili jsme nové webové stránky http://mlady-atlet.cz. Všechny uživatelské účty byly přeneseny do nového webu. Starý web již slouží pouze jako archiv informací. Navštivte náš nový web.

Dne 5. 2. 2013 se koná v Pardubicích v hokejové ČEZ aréně Mítink Zlatá Tyčka – Souboj mezi hvězdami. Jedná se o střetnutí nejlepších světových tyčkařek a tyčkařů a bude se jednat o nejvýznamnější halový atletický závod sezóny v České republice.

Zlatá tyčka...

Pojeďte na závod s námi!! Oddíl sportovní přípravy (dále přípravka) pro své členy a jejich rodiče připravil společný odjezd autobusem od TJ Sokol v 17:00.* Autobus i vstupenky hradí Oddíl sportovní přípravy.** S každým členem přípravky může jet jeden doprovod zdarma.
Musíte se pouze včas přihlásit dole pod textem. Uzavírka přihlášek je sice 1. 2. 2013, ale prosíme o přihlášky obratem. Pokusíme se zajistit dopravu i vstupenku pro každého přihlášeného.***
Podmínkou účasti zdarma jsou zaplacené příspěvky na druhé pololetí!

Na četné dotazy jsme zařadili možnost přihlášení i dalších zájemců za příspěvek 100 Kč - výběr proběhne u autobusu.

VŠECHNY PŘIHLÁŠENÉ ŽÁDÁME POTÉ O JEJICH DOCHVILNOST A ÚČAST!

Příklad přihlášky 1 člena přípravky a 2 rodičů:
1 člen + 1 rodič - vyplníte přihlášku a vyberete tréninkovou skupinu, dále zaškrtnete doprovod "Ano".
1 další rodič - vyplníte druhou přihlášku a zaškrtnete "Účast s příspěvkem 100 Kč za osobu". - zaplatíte u autobusu 100 Kč.

Příklad přihlášky 1 mladšího žáka z atletiky a 1 rodiče:
2 účastníci bez členství v oddílu sportovní přípravy**** - vyplníte přihlášku a zaškrtnete "Účast s příspěvkem 100 Kč za osobu". Dále zaškrtnete doprovod "Ano". - zaplatíte u autobusu 200 Kč.

V případě dotazů volejte 777013100 (p. Perun).

Stručně o závodu:
Příležitostí vidět na vlastní oči nejlepší světové atletky a atlety není zase tak mnoho, ale pardubická Zlatá Tyčka nabídne dvacet žen a mužů představujících to nejlepší v této disciplíně. Mítink získal prestižní statut EAA Area Permit Meeting, což ho řadí do kategorie závodů hned za takové akce, jako je Diamantová liga. Bude nejprestižnějším setkáním atletů v této halové sezóně v České republice a kromě halového šampionátu i v Evropě.
Nejde jen o sportovní, ale i kulturní akci, která bude doprovázena vystoupením řady umělců a bohatým kulturním programem. Podrobnosti o něm naleznete v příslušné sekci webu, stejně jako přesný harmonogram mítinku.
Více na www.zlatatycka.cz.

Program mítinku Zlatá Tyčka – Souboj mezi hvězdami

17:00 Otevření haly pro diváky, moderovaný program
18:00 Doprovodná show
(Leoš Mareš a Patrik Hezucký, Lidoskop, Alex Dowis, DJ Mary C Kruton, rozcvičování sportovců)
19:00 Zahájení závodů
21:20 Předpokládaný čas dekorování vítězů
21:30 Vyhlášení výsledků diváckých soutěží
22:00 předpokládaný návrat do HK

* Tréninky, které začínají 5. 2. po 17h, se asi nebudou konat (sledujte web a email).
** Pokud se rozhodnete zaslat dobrovolný příspěvek na tuto akci, pošlete ho převodem na účet s variabilním symbolem 2203 (číslo účtu: 27-2017020277 / 0100).
*** Pokud bychom z nějakého důvodu vaše přihlášení museli zrušit, například se přihlásíte nad rezervovanou kapacitu vstupenek a už bude vyprodáno - dozvíte se to emailem nebo SMS (může to trvat i několik dní, než se k tomu dostaneme - nejspíše až 3. 2.).
**** Účast s příspěvkem 100 Kč za osobu - předpokládáme, že se bude jednat o další rodiče. Dále o bývalé členy sportovní přípravy nebo o členy oddílu atletiky registrované na tomto portálu.

PŘIHLÁŠKY UZAVŘENY, JEDINĚ MÍSTO OMLUVENÝCH...