Zpravodaj přípravek 2013 / 01

Spustili jsme nové webové stránky http://mlady-atlet.cz. Všechny uživatelské účty byly přeneseny do nového webu. Starý web již slouží pouze jako archiv informací. Navštivte náš nový web.

ODDÍL SPORTOVNÍ PŘÍPRAVY - ŠKOLNÍ ROK 2012 / 2013 - LEDEN 2013

Logo...

Placení příspěvků:

Za všechny děti navštěvující naše tréninky je nutné uhradit příspěvky na druhé pololetí. Více informací najdete na http://www.mladyatlet.cz/prispevkyOSP . Částky a účet jsou stejné. Rodné číslo je variabilní symbol, 2202 je specifický symbol. Do zprávy uvádějte jméno a příjmení dítěte.

Letní kemp:

Jako v loňském roce jsme pro děti připravili letní kemp se zaměřením na sportovní aktivity a pohyb venku v přírodě. Kemp proběhne v termínu od pondělí 8. 7. do neděle 14. 7. 2013. Jedná se o letní kemp pro děti narozené mezi lety 2000 a 2005. Je nutné uhradit zálohu 1000 Kč u trenérů do 31. 3. 2013 a přihlásit se do stejného data na http://www.mladyatlet.cz/drhleny2013 .

Akce pro všechny členy (za atletikou zdarma):

5. 2. se v Pardubické ČEZ aréně koná atletická událost světového významu, kam zveme členy a doprovod. Pro přihlášené hradí oddíl vstupenky a autobus. Pokud bude velký zájem, objednáme druhý autobus. Více informací a přihlášky na: http://www.mladyatlet.cz/zlatatycka2013

Atletické soutěže ve zkratce:

V průběhu února závody přípravek obvykle neprobíhají. V březnu už bývají první přespolní běhy. Poté se konají v dubnu městské přebory na dráze (sprint, skoky, házení atd.) a v květnu a červnu je závodů spousta.
Nejdůležitější dlouhodobou soutěží pro přípravky je čtyřboj. Jedná se o soutěž jednotlivců i družstev. Děti sbírají body podle tabulek jako například v desetiboji. Jednotlivá družstva jsou pak tvořena dětmi z oddílu a jejich body se sečtou. Soutěž začíná na jaře, přes letní prázdniny se nekoná, ale v září pokračuje! Do družstev děti nominujeme obvykle na základě předchozí účasti na trénincích a dle účasti a výsledků v předchozích soutěžích. Obvykle stavíme více družstev.

Teplákové soupravy a dresy:

Máme skladem teplákové soupravy větších velikostí, které je možné vyzkoušet a u trenérů zakoupit za 600 Kč. Dále plánujeme doplnit současný stav závodních dresů. Zájemci si mohou objednat své vlastní (pošlete email s upřesněnou velikostí na pavel.metelka@upcmail.cz).

Kontakty:
http://www.mladyatlet.cz/kontaktyOSP
Zpravodaj...